Ocean’s Eight

Ocean’s Eight
(IMDB: 6.2 – Metascore: 61)
میزان فروش: ۱۴۰ میلیون دلار
فروش جهانی: ۲۹۸ میلیون دلار
فیلم سینمایی Ocean’s Eight یا هشت یار اوشن که یک اسپین آف (Spin-off) از سه گانه اکشن موفق استیون سودربرگ (Steven Soderberg) به حساب می‌آید، با بودجه‌ای در حدود ۷۰ میلیون دلار (معادل ۹۸۰ میلیارد تومان با دلار ۱۴.۰۰۰ تومانی بازار آزاد و ۲۹۵ میلیارد تومان با دلار اسمی و مخصوص به قشر خاص حکومتی) تاکنون به فروشی در حدود ۱۴۰ میلیون دلار (معادل ۶۰۰ میلیارد تومان) در سینماهای ایالات متحده آمریکا دست یافته دست یافته و جایگاهی را در جدول پرفروشترین فیلمهای ۲۰۱۸ به خود اختصاص داده است.

این فیلم مدت زمانی برابر با ۱۱۰ دقیقه داشته و در ژانر کمدی اکشن قرار می‌گیرد. کارگردانی فیلم Ocean’s Eight نیز بر عهده گری راس (Gary Ross) قرار داشته است و برای گروه سنی PG-13 (تماشا برای کودکان کمتر از ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه شده است. میزان کلی فروش فیلم Ocean’s Eight در سرتاسر جهان نیز تاکنون رقمی در حدود ۲۸۴ میلیون دلار (معادل ۱.۲۰۰ میلیارد تومان با احتساب قیمت ارز در زمان نگارش مطلب) تخمین زده شده است.

بیشتر بخوانید: نامزدهای جایزه گلدن گلوب ۲۰۱۹ ؛ بهترین فیلم های سینمایی سال ۲۰۱۸ در گوی طلایی ۷۶
هنرپیشگان
علاوه بر حضور نمادین سلبریتی‌هایی مانند کیتی هولمز (Katie Holmes)، کیم کارداشیان، کایلی جنر، کندال جنر و آدریانا لیما که کمک شایانی به جذابیت بصری و قرار دادن آن در جمع بهترین و پرفروشترین فیلمهای ۲۰۱۸ کرده‌اند، هنرمندان زیر نیز در فیلم Ocean’s Eight حضور دارند:

سندرا بولاک (Sandra Bulllcok) در نقش Debbie Ocean
کیت بلانشت (Kate Blanchett) در نقش Lou
آنه هات‌اوی (Anne Hathaway) در نقش Daphne
میندی کالینگ (Mindy Kaling) در نقش Amita
سارا پاولسن (Sarah Paulson) در نقش Tammy
آوکوافینا (Awkwafina) در نقش Constance
ریحانا (Rihanna) در نقش Nine Ball
هلنا بون‌هام کارتر (Helena Bonham Carter) در نقش Rose Weil
ریچارد آرمیتاژ (Richard Armitage) در نقش Claude Becker
جیمز کوردن (James Corden) در نقش John Fraizier
داکوتا فنینگ (Dakota Fanning) در نقش Penelope Stern
خلاصه داستان
دبی ، خواهر دنی اوشن (با بازی جورج کلونی در فیلم‌های قبلی) است. او برای یک سرقت بزرگ و غیر ممکن در فستیوال سالیانه Met Gala شهر نیویورک، یک گروه ۸ نفره از زنان را تشکیل داده و …

 

نویسنده وبلاگ

پیام بگذارید